صدور دفترچه اقامت ویژه سفر اربعین برای اتباع خارجی

0
356

به گزارش وب سایت خبری کربلا۷۲۴ ، رییس پلیس مهاجرت و گذرنامه فراجا از صدور ۵۰ هزار جلد دفترچه اقامت ویژه سفر اربعین برای اتباع خارجی مقیم ایران خبر داد ‌.

سردار علی ذوالقدری رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه فراجا در حاشیه نشست خبری قرارگاه اربعین فراجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس در خصوص چگونگی دریافت روادید اتباع خارجی مقیم کشور اظهار داشت: برای اتباع خارجی مقیم در کشور طبق برنامه‌ای که با وزارت کشور داشتیم مقرر شد که این افراد از طریق دفاتر کفالت ثبت نام کنند که در ادامه به صورت برخط اطلاعات آنها به پلیس گذرنامه اعلام می‌شود.

سردار ذوالقدری تصریح کرد: با این روند دفترچه اقامت ویژه سفر اربعین برای اتباع خارجی مقیم صادر می‌شود و دیگر این افراد نیازی به روادید کشور عراق نداشته و مستقیماً می توانند برای شرکت در اربعین حسینی به کشور عراق بروند.

وی گفت: روند صدور این دفترچه سه هفته است که شروع شده و تقریبا ۵۰ هزار جلد دفترچه اقامت ویژه سفر اربعین برای اتباع خارجی صادر شده است.

گفتنی است مخاطبان فارس من با درج موضوعی با عنوان« ثبت نام اتباع برای سفر اربعین پیگیری شود» خواستار پیگیری این موضوع از خبرگزاری فارس شدند.

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید