آغاز فروش بلیت پروازهای اربعین

0
425

به گزارش وب سایت خبری کربلا۷۲۴ ، بر اساس اعلام قبلی سازمان هواپیمایی کشوری قیمت بلیت رفت و برگشت مسیر پروازی تهران-نجف 6 میلیون تومان برای تاریخ 15 تا 30 شهریور است.

برای مسیرهای پروازی مشهد-نجف-مشهد، کرمان-نجف-کرمان، یزد-نجف-یزد و زاهدان-نجف-زاهدان قیمت بلیت 7.6 میلیون تومان است.

سرپرست روابط عمومی ایران‌ایر در این رابطه با اشاره به این‌که هزینه کنسلی این پروازها به ازای هر مسیر 500 هزار تومان است، گفته بود: ایران ایر پروازهای اربعین را فقط از مبدا تهران انجام خواهد داد.

آقای قربانعلی با بیان اینکه فروش بلیت برای گروه های کمتر از 9 نفر از طریق دفتر مرکزی فروش بلیت‌های ایران‌ایر و سایت اینترنتی شرکت هما انجام خواهد شد، اضافه کرد: قیمت بلیت برای بزرگسالان 6 میلیون تومان، برای رده سنی کودک 6 میلیون تومان و برای کمتر از دو سال 10 درصد نرخ بلیت خواهد بود.

وی گفت: به مسافرانی که در زمان پرواز در فرودگاه حاضر نشوند، 3 میلیون تومان مسترد می شود. همچنین زائرانی که از قبل اعلام کنسلی پرواز کنند، 90 درصد قیمت بلیت را دریافت می‌کنند.

آقای قربانعلی با اعلام این‌که نرخ استرداد بلیت پروازهای اربعین به ازای هر مسیر 500 هزار تومان است،‌افزود: نرخ کنسلی در پرواز رفت و برگشت مبداء تهران یک میلیون تومان است.

وی از هماهنگی با بانک‌ها برای استرداد سریع مبلغ بلیت‌های کنسل شده پروازهای اربعین خبر داد و افزود: بار مجاز برای هر زائر 30 کیلوگرم است.

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید